English | Turkçe
Συνήθεις Ερωτήσεις | Χάρτης Πλοήγησης | Συνδέσεις | Επικοινωνία
Κυπριακή ΔημοκρατίαΕπαρχιακές Διοικήσεις
Αναζήτηση: Αναζήτηση
Προσωπικό - Επαρχιακή Διοίκηση Λεμεσού
English

ΕκτύπωσηΕκτύπωση


Η Επαρχιακή Διοίκηση Λεμεσού υπάγεται , όπως και οι υπόλοιπες Επαρχιακές Διοικήσεις, στο Υπουργείο Εσωτερικών.





ΟνοματεπώνυμοΘέσηΣτοιχεία Επικοινωνίας
[Replication or Save Conflict]
Κυριάκος ΤσολάκηςΈπαρχοςTηλ : 25806401
Fax : 25806513

΄Εσθη ΠαναγίδουΒοηθός ΄ΕπαρχοςTηλ : 25806549
Fax : 25305288

Γεωργία ΚατσουνωτούΒοηθός ΄ΕπαρχοςTηλ : 25806405
Fax : 25305288

Αντρη ΧριστοδούλουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός -Iδιαιτέρα ΕπάρχουTηλ : 25806403
Fax : 25806513
Email : achristodoulou@limda.moi.gov.cy

Παντελίτσα ΜουζούρηΑνώτερη Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806531
Fax : 25305288

Μαρία ΚαμένουΔιοικητικός Λειτουργός Α΄Tηλ : 25806415

Γιώργος ΓιαννήΔιοικητικός Λειτουργός Α΄Tηλ : 25806416

Χριστόφορος ΔημητρίουΔιοικητικός Λειτουργός Α΄ / Υπεύθυνος Κλάδου ΟικοδομώνTηλ : 25806410
Fax : 25305048

Εμιλυ ΔιονυσίουΔιοικητικός Λειτουργός Α΄/Υπεύθυνη Κλάδου ΟικοδομώνTηλ : 25806411
Fax : 25305048

Νικόλας ΤσιούλλοςΔιοικητικός Λειτουργός Α΄ Tηλ : 25806417
Fax : 25305288

Αντρη ΣωτήρηΔιοικητικός Λειτουργός Α΄Tηλ : 25806526
Fax : 25305288

Αντρη ΔήμουΔιοικητικός Λειτουργός A;Tηλ : 25806414
Fax : 25305288

Ρόδια ΚουρσάρουΔιοικητικός Λειτουργός Tηλ : 25806536
Fax : 25305288

Πέτρος ΘεοδοσίουΔιοικητικός ΛειτουργόςTηλ : 25806532
Fax : 25305288

Ελένη Χ"ΚωνστάνταΔιοικητικός ΛειτουργόςTηλ : 25806561
Fax : 25305288

Νάγια ΜαλακουνίδουΔιοικητικός ΛειτουργόςTηλ : 25806557

Γιώργος Γαβριήλ Διευθυντής Εργοστασίου ΚΣΚTηλ : 25806531
Fax : 25305288

Εύα ΑναστασιάδουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός - Κεντρικό ΑρχείοTηλ : 25806425
Fax : 25305086
Email : eanastasiadou@limda.moi.gov.cy

Ευτυχία ΑθανασίουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Κεντρικό ΑρχείοTηλ : 25806423
Fax : 25305288
Email : efathanasiou@papd.mof.gov.cy

Χριστιάνα ΚωνσταντίνουΒοηθός Γραμματειακός. Λειτουργός/Κεντρικό ΑρχείοTηλ : 25806421
Fax : 25305288
Email : chconstant;inou@papd.mof.gov.cy

Ολυμπία ΣτυλιανούΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός - Κεντρικό ΑρχείοTηλ : 25806422
Fax : 25305288
Email : limassol.dao@limda.moi.gov.cy

Μαρία ΜιχαήλΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Κεντρικό ΑρχείοTηλ : 25806409
Fax : 25305086

Αντρη ΕυθυμίουΛειτουργός Γενικού Λογιστηρίου ΑTηλ : 25806427
Fax : 25305028
Email : anefthymiou@treasury.gov.cy

Ελένη ΚαντώνηΒοηθός Λογιστικός ΛειτουργόςTηλ : 25806528
Fax : 25305028

Ξενια ΚωνσταντίνουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/ΛογιστήριοTηλ : 25806428
Fax : 25305028

Παναγιώτα ΦαίδωνοςΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/ΛογιστήριοTηλ : 25806523
Fax : 25305028

Σταυρη ΔρουσιώτουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός - ΛογιστήριοTηλ : 25806430
Fax : 25305028

Μαρία ΤσαγγάρηΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός - ΛογιστήριοTηλ : 25806429
Fax : 25305028

Στάλω ΚλεοβούλουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός - ΛογιστήριοTηλ : 25806433
Fax : 25305028

΄Ελενα ΤαλιαδώρουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός Tηλ : 25806432
Fax : 25305028

Χρυστάλλα ΘωμάΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Λογιστήριο - ΤαμείοTηλ : 25806434
Fax : 25305493

Γιάγκος ΑντωνιάδηςΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/ΤαμίαςTηλ : 25806436
Fax : 25305493

Ανδρη Μενελάου - ΧαρήΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/ Κλάδος Υδατικής ΑνάπτυξηςTηλ : 25806438
Fax : 25305905

Ελενα ΦαρμακάΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Κλάδος Υδατικής ΑνάπτυξηςTηλ : 25806439
Fax : 25305905

Δήμητρα ΠαναρέτουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Κλάδος Δημόσιας ΥγείαςTηλ : 25806442
Fax : 25305022

Κυριακή ΣχίζαΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός - Κλάδος Δημόσιας ΥγείαςTηλ : 25806442
Fax : 25305022

Δέσπω ΣτεφάνουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός, Κυβερνητικά Υδατικά ΕργαTηλ : 25806492
Fax : 25305048

Ελένη Χριστοφόρου -ΜαύρουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/ Αρχείο ΠληθυσμούTηλ : 25806451
Fax : 25305057

Χρύσω Φωτίου ΙωάννουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Αρχείο ΠληθυσμούTηλ : 25806455
Fax : 25305087

Αγγελική ΦρυδάΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Κλάδος Αρχείου ΠληθυσμούTηλ : 25806456
Fax : 25305057

Μάρω ΧριστοφίδουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Αρχείο ΠληθυσμούTηλ : 25806450
Fax : 25305148

Μαρίνα ΛοϊζουΕκτακτη Γραφέας/Κλάδος Αρχείου ΠληθυσμούTηλ : 25806445
Fax : 25305148

Mάρω Δήμου ΧατζηλοϊζουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός Tηλ : 25806444

Χριστίνα ΑνδρέουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός - Αρχείο ΠληθυσμούTηλ : 25806449
Fax : 25305148

Αντρη ΚυριακούδηΕκτακτη Γραφέας - Αρχείο Πληθυσμού/ΤουρκολόγοςTηλ : 25806452

Σούλλα Χ"ΣωτηρίουΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806458
Fax : 25305023

Ειρήνη ΧρίστουΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806460

Μαρία ΜελινιώτηΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Κεντρική Υπηρεσία Κοινοτικών ΣυμβουλίωνTηλ : 25806507
Fax : 25305024

Μάριος ΠετάσηςΒοηθός Γραφείου/Κεντρική Υπηρεσία Κοινοτικών ΣυμβουλίωνTηλ : 25806510
Fax : 25305024

Γιώτα ΠατσαλίδουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός Tηλ : 25806407
Fax : 25305026

Χριστιάνα ΧρίστουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός - Ευρωπαϊκά Θέματα/Ρυθμιστικά ΣχέδιαTηλ : 25806537

Τάσος ΑντωνιάδηςΒοηθός Γραφείου - Κλάδος Κρατικής ΓηςTηλ : 25806525

Μαργαρίτα Χαρή - ΜασούραΓραμματειακός Λειτουργός - Κλάδος Χωριτικών ΟδώνTηλ : 25806463
Fax : 25305901

Ανθή Ηρ. ΝικολάουΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806464
Fax : 25305901

Ανδρούλλα ΚώσταΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806418
Fax : 25305901

Γαβριέλλα ΜιλτιάδουςΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806546
Fax : 25305901

Κάλια ΛεμονιάτηΚλάδος Χωριτικών ΟδώνTηλ : 25806468
Fax : 25305901

Ζήνα ΣιαλαπήΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806467

Νεοφύτα ΝικολάουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός - Γραφείο Παραγγελιών και ΕλέγχουTηλ : 25806479
Fax : 25305093

Μύρια ΑποστολίδηΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός - Κλάδος ΠροσφορώνTηλ : 25806542
Fax : 25305049

Ελένη ΦιλίππουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός - Κλάδος ΠροσφορώνTηλ : 25806547
Fax : 25305049

Χριστίνα ΘεοδοσίουΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806495
Fax : 25305016

Ηρώ ΝίττηΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806499
Fax : 25305016

Γεωργία Σιακά Βοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806497
Fax : 25305016

Δέσποινα ΚυριάκουΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806496
Fax : 25305016

Ανδρούλλα ΦυσέντζουΓραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806500
Fax : 25305027

Λένια ΠπασιάΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806503
Fax : 25305027

Μαρία ΧαραλάμπουςΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός Tηλ : 25806501
Fax : 25305027

Κωνσταντίνα ΚωνσταντίνουΕκτακτη Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός Tηλ : 25806502
Fax : 25305027

Σωτηρούλλα ΕυθυμίουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός - ΛογιστήριοTηλ : 25806546
Fax : 25305048

Ευδοκία ΠροκοπίουΕκτακτη Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός Tηλ : 25806539
Fax : 25305048

Νίκος ΓερολέμουΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806486
Fax : 25305048

Γιωργία Γεωργίου - ΑθανασίουΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806490
Fax : 25305048

Θάλεια Θεοδώρου ΦωτίουΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806472
Fax : 25305048

Ντίνα ΠαναγήΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός, Κλάδος ΟικοδομώνTηλ : 25806493
Fax : 25305048

Δημήτρης ΔημητρίουΓραμματειακός Λειτουγός Κεντρικής Υπηρεσίας Κοινοτικών Συμβουλίων - Κλάδος ΟικοδομώνTηλ : 25806491
Fax : 25305048

Καρολίνα ΜπάμπαΒοηθός Γραμματειακός ΛειτουργόςTηλ : 25806494
Fax : 25305048

Ζωή ΦιλήΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός - Κλάδος ΟικοδομώνTηλ : 25806488
Fax : 25305048

Κρίστια ΔημητρίουΚλάδος ΟικοδομώνTηλ : 25806533
Fax : 25305048

΄Ελενα ΧριστοφίδουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός Tηλ : 25806459
Fax : 25806638

Μάριος ΑλεξάνδρουΑνώτερος Πολιτικός Μηχανικός Tηλ : 25806471
Fax : 25305049

Γρηγόρης ΓρηγορίουΠολιτικός Μηχανικός 1ης τάξης/Υπεύθυνος Ανατολικού Τομέα ΕπαρχίαςTηλ : 25806470

Κωστάκης ΙακώβουΑνώτερος ΤεχνικόςTηλ : 25806473

Παναγιώτης ΠαπασταύρουΑρχιεπιστάτης Χωριτικών ΟδώνTηλ : 25806474

Λούκας ΧατζηνικόλαςΠολιτικός ΜηχανικόςTηλ : 25806420

Μιχάλης ΣιάμισιηςΠολιτικός ΜηχανικόςTηλ : 25806529
Fax : 25305901

Μαρία ΠαύλουΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806482

Μαρία ΖάκουΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806469
Fax : 25305049

Θέμις ΘεμιστοκλέουςΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806555
Fax : 25305901

Σάββας ΓεωργιάδηςΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806555
Fax : 25305901

Μαρία ΔασκαλάκηΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806553
Fax : 25305901

Μαρία ΙωαννίδουΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806508
Fax : 25305901

Λένος ΚοφινάςΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806522
Fax : 25305901

Κυριάκος ΚυριάκουΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806476

Γιώργος ΧρίστουΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806535

Χριστάκης ΛεοντίουΒοηθός ΧωρομέτρηςTηλ : 25806480

Ανδρέας ΠερικλέουςΤεχνικός Επιθεωρητής- Κλάδος ΟικοδομώνTηλ : 25806481

Νεοκλής ΧριστοφόρουΒοηθός ΧωρομέτρηςTηλ : 25806477

Γιαννάκης ΝεοφύτουΒοηθός ΧωρομέτρηςTηλ : 25806538

Πανίκος ΧατζηλοϊζουΕπιτηρητήςTηλ : 25806477

Κώστας ΚωνσταντίνουΕπιτηρητήςTηλ : 25806466

Κωνσταντίνος ΚαπάταηςΕργάτης ΧωρομετρίαςTηλ : 25806556

Δημήτρης Χ"ΕυαγγέλουΕπιτηρητήςTηλ : 25806472

Παύλος ΠαύλουΕπιτηρητήςTηλ : 25806551

Βάσος ΚονναρήςΕπιστάτηςTηλ : 25806517

Νεκτάριος ΤσίτσηςΕπιτηρητήςTηλ : 25806478
Fax : 25305093

Στέλλα ΚυριάκουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουγός - Κλάδος Εργατικών ΘεμάτωνTηλ : 25806484

Νίκος ΝικολάουΚλάδος Εργατικών ΘεμάτωνTηλ : 25806485

Μαίρη ΠαναγιώτουΠολιτικός Μηχανικός/Τομέας Διαχείρισης Στερεών ΑποβλήτωνTηλ : 25806558
Fax : 25340117

Χριστίνα ΑνδρονίκουΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806559
Fax : 25340117

Στέλλα ΖαχαριάδουΤεχνικός ΜηχανικόςTηλ : 25806560
Fax : 25340117

Κούλλα ΚλεάνθουςΕκτακτη ΓραφέαTηλ : 25806440

Νίκος ΜενελάουΥπάλληλος Κυβερνητικού Υδατικού Εργου ΒΑΤΙTηλ : 25806505

Κυριάκος ΚυριάκουΒοηθός ΑποθηκάριοςTηλ : 25806461

Σόλωνας ΚουλουντήςΒοηθός ΑποθηκάριοςTηλ : 25806462

Γιώργος ΒασιλείουΚλητήραςTηλ : 25806426

Παναγιώτης ΣωτηρίουΚλητήραςTηλ : 25806426

Σοφρώνης ΑυγουστήςΚλητήραςTηλ : 25806426

Αδωνης ΚυριάκουΚλητήραςTηλ : 25806426

΄Αριστος Γαβριηλίδης Λειτουργός Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878411
Fax : 25305473

Ροδούλα ΧαριλάουΛειτουργός Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878540

Χριστίνα ΑντωνιάδουΕκτακτη Λογιστικός Λειτουργός/Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878044

Μαρίνα ΠαπουτσήΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός/Λογιστήριο Υπηρεσίας Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878539

Στέλλα ΑναγιωτούΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός / Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878542

Μύρια ΠαύλουΒοηθός Γραμματειακός Λειτουργός / Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878546

Ελενα ΜασούραΕκτακτη Βοηθός Γραμματειακός Λειτουργός - Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878544

Γιαννάκης ΧριστοδούλουΚτηματολογικός Γραφέας / Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878482

Παναγιώτης ΛάμπρουΤεχνικός Μηχανικός- Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878590

Χαράλαμπος ΠιτσιλλίδηςΤεχνικός Μηχανικός- Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878592

Μαρία ΧρίστουΤεχνικός Μηχανικός- Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878591

Μύριαμ ΦοιτίδουΤεχνικός Μηχανικός- Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878141

Κυριάκος ΚυριάκουΒοηθός Λειτουργός Καταγραφής Υπηρεσίας Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878694

Αντώνης ΘρασυβούλουΒοηθός Λειτουργός Καταγραφής Υπηρεσίας Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878483

Ανδρέας ΚυριακίδηςΒοηθός Λειτουργός Καταγραφής Υπηρεσίας Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878547

Ελένη ΧριστοδούλουΕκτακτος Βοηθός Λειτουργός Καταγραφής Υπηρεσίας Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878541

Μαρία ΠαναγήΤηλεφωνήτρια - Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878410

Νεόφυτος ΝικολάουΚλητήρας - Υπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878409

Πανίκος ΠαντελήΥπηρεσία Διαχείρισης Τ/Κ ΠεριουσιώνTηλ : 25878593


Αποστολή της σελίδας
© 2012 Κυπριακή Δημοκρατία, Επαρχιακές Διοικήσεις